Pokud si nejste jistí velikostí či střihem, neváhejte nás prosím kontaktovat na tel. čísle +420 737 692 200.

O nás

KRISTINA PETKOVIC.

Na začátku byla zvídavá holka, která se pořád pletla pod ruce švadlenám v dílně její tchýně. Koukala se, ptala se... proč je tohle takhle a né takhle? Jak se říká tomuhle a tamtomu? Jak to udělat, aby to vypadalo tak, jak já chci? Proč se tahle látka chová takhle a tamta ne? .... A další a další hodiny, dny, týdny a měsíce otázek až do roku 2010, kdy jsem se pustila s naším týmem švadlen do mnou navržené kolekce.

Začaly jsme šmrncovním dětským oblečením a o tři roky později se zrodila dámská a pánská kolekce. Nyní se věnujeme pouze dámské kolekci a snažíme se ji rozšířit, abychom zaujaly dámy všech módních stylů.

ASISTENTKA STELLA.

Jmenuji se Stella a pokud nejednáte přímo s Kristi, jednáte se mnou.

Mou náplní práce je mimo jiné např. e-mailová komunikace, vkládání nových produktů, příprava a kompletace objednávek nebo třeba i účast na marketech, na kterých se společně potkáváme. Zkrátka vše co Vás napadne.

RODINNÁ DÍLNA.

Místem, kde naše kousky přecházejí od návrhu do nositelné podoby, je naše dílna.

Dílna se nachází v Srbsku, odkud také velká část naší rodiny pochází. O její založení se zasloužila má tchýně, která mi také dala možnost se zde realizovat, a tak jak šel čas, přešla dílna na mne a já doufám, že jednou přejde i na naši dceru.

V dílně pracují zkušené a pečlivé paní švadleny a modelářky, kterých si vážíme již řadu let. Díky dlouholeté tradici a zkušenostem jsme si vytvořily pevné vztahy s konkrétními dodavateli látek, a tak máme i pro Vás záruku kvalitních materiálů.

JAK VZNIKÁ NAŠE OBLEČENÍ.

Oblečení vzniká v malých limitovaných edicích, abychom se každému kousku mohli věnovat tak, jak si zaslouží a aby ho neměl každý druhý.

I ten nejmenší model je vychytaný do posledního detailu.

Na výběru látek si dáváme obzvlášť záležet, protože jen z kvalitních materiálů může vzniknout výjimečný kousek, který zároveň něco vydrží.

Zpět do obchodu