Pokud si nejste jistí velikostí či střihem, neváhejte nás prosím kontaktovat na tel. čísle +420 737 692 200.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Prosíme, nehledejte tabulky velikostí. Velikost je vždy uvedena a pokud si nejste jistí výběrem, rádi vám poradíme osobně či po e-mailu contact@olestars.com.

Co když mi oblečení nebude sedět?

Zboží můžete vrátit nebo vyměnit na vlastní náklady do 14 dnů od obdržení zásilky, nenošené a s cedulkou. Do balíčku vždy nezapomeňte přiložit číslo objednávky, bankovní spojení a info o co žádáte. Nejsnazším způsobem pro vrácení zboží je vyplnění našeho Formulář - Odstoupení od smlouvy. Peníze od nás obdržíte do 14 dnů od převzetí zásilky. Neposílejte balíček na dobírku či Českou poštou.

Objednávku můžete přinést do našeho showroomu na adresu:

Olé made of stars
Palác Broadway, Budova B
Na Příkopě 31, Praha - 1
110 00

nebo poslat přes Zásilkovnu a PPL.

PROSÍME, NAPIŠTE NÁM VŽDY NEJPRVE INFORMACI, ŽE MÁTE ZÁJEM O VÝMĚNU ČI O VRÁCENÍ A JAK BALÍČEK BUDETE POSÍLAT.

Zásilkovnou na výdejní místo: ALFA PC - POČÍTAČE - PAPÍRNICTVÍ - HRAČKY
Jindrišská 29, 110 00, Praha - 1

Identifikátor pobočky: 2419

e-mail: contact@olestars.com

tel: 737692200


Olé made of stars
Palác Broadway, Budova B
Na Příkopě 31, Praha 1, 110 00

Jak můžu zaplatit zboží?

Pro platby v rámci České republiky:
Izi & Max s.r.o.
Číslo účtu: 2600579959/2010
Název banky: Fio Banka

Pro platby v rámci Evropská unie:
Izi & Max s.r.o.
Číslo účtu: 2300579981/2010
Název banky: Fio Banka
IBAN: CZ1920100000002300579981
BIC / Swift: FIOBCZPPXXX

Při osobním vyzvednutí v našem showroomu je platba možná pouze v hotovosti.

Číslo objednávky uveďte jako variabilní symbol. Jakmile nám dorazí vaše platba, zboží doručíme Vámi zvolenou cestou. Objednávky, které nebudou uhrazeny do 10 dnů (včetně víkendů) ode dne provedení objednávky, stornujeme.

Ceny dopravy

Při nákupu nad 3000 Kč je cena poštovného po České republice zdarma.
Při nákupu nad 5000 Kč je cena poštovného po celém Slovensku zdarma.

Česká Republika Doručení Poštovné při platbě převodem
Osobní převzetí: Showroom Olé made of stars do 1 pracovního dne (Vyzvednutí možné po předchozí domluvě) zdarma
PPL 2-5 pracovních dní 139 Kč (včetně DPH)
Zásilkovna X pracovních dní 89 Kč (včetně DPH)
Slovenská Republika Doručení Poštovné při platbě převodem
PPL 2-5 pracovních dní 257.77 Kč 10.0 € (včetně DPH)
Zásilkovna X pracovních dní X Kč (včetně DPH)
Evropská unie Doručení Poštovné při platbě převodem
PPL 2-5 pracovních dní 515.48 Kč 20.0 € (včetně DPH)

Kdy dostanu své zboží?

Objednávky posíláme ve všedních dnech do 2 - 5 dnů od přijetí platby. Většinou se ale snažíme posílat objednávky ihned podle časových možností. Osobní odběry připravujeme na místě.

Jak chráníte osobní údaje?

Veškeré informace o vás používáme pouze pro naši potřebu a neposkytujeme je v žádné podobě nikomu dalšímu. K informacím obsahujícím vaše osobní údaje mají přístup pouze oprávněné osoby, které prošly příslušným školením a které jsou povinny dodržovat zákonem stanovené povinnosti a postupy. Dle zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a informací jsou tedy vaše data související s nákupem důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována žádným třetím osobám ani dalším subjektům.

Zrušení objednávky

V zákonné lhůtě 14 dnů od obdržení balíčku můžete zboží vrátit. Adresy a způsoby doručení jsou shodné s bodem 1. Pokud například po odeslání objednávky z nějakého důvodu zjistíte, že zboží nechcete či nemůžete převzít, informujte nás prosím co nejdříve na contact@olestars.com s žádostí o zrušení objednávky. Uveďte také číslo objednávky nebo své kontaktní údaje. Pokud bude objednávka už odeslaná, stornujeme ji a vrátíme Vám peníze ponížené o poštovné, které jsme už uhradili.

Reklamace

Na veškeré zboží zakoupené u nás na e-shopu se vztahuje zákonná lhůta na záruku 24 měsíců a řídí se Obchodními podmínkami a platnými zákony. Reklamované zboží zabalte do balíčku společně s informacemi a informujte nás, prosím, na e-mail contact@olestars.com urychlí se tak celý proces. Adresy a způsoby doručení jsou shodné s bodem 1. Po obdržení reklamace vás budeme do 30 dnů informovat e-mailem o posouzení reklamace s návrhem jejího řešení. Pokud usoudíme reklamaci jako oprávněnou bude zboží: Opraveno a zasláno zpět, vyměněno za nové nebo vráceny peníze. V případě posouzení reklamace jako neoprávněné bude zboží zasláno zpět kupujícímu s vyrozuměním o zamítnutí reklamace a jeho odůvodněním. V případě nesouhlasu kupujícího se zamítnutím reklamace se řeší případy dle platných zákonů ČR.

Mohu mít vaše oblečení šité na míru?

Jsme schopni Vám naše modely přizpůsobit na míru po vzájemné dohodě. Tato dohoda je závazná a plyne z ní následující, a to : zboží na míru nelze vrátit či vyměnit za jiný kousek z naší kolekce. U finančně či časově náročných úprav požadujeme zálohu v podobě 50 % z kupní ceny produktu.

Veškeré dotazy prosím směřujte na e-mail contact@olestars.com, jeho prostřednictvím Vám také rádi ve všední dny odpovíme.

Zpět do obchodu